Strona główna1 » Okablowanie ŚWIATŁOWODOWE2 » Adaptery
Kategorie
Nasze hity
  • Telefon KRONX KR-TC8402
  • Baner KRONX UTP cat.6 LSOH
  • Kabel KRONX UTP kat.6 B2ca
  • Kabel KRONX cat.6A UFTP LSOH
  • Baner moduł cat.6 UTP Slick
  • Wypożyczenie miernika
  • Moduł cat.6A STP
  • Promocja Przełacznica światłowodowa FOX
  • Panel KRONX 24 Modularny

Adaptery

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Adapter MM SC OM2 simplex

Adapter MM SC OM2 simplex

2,25 zł brutto1,83 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM SC OM3 simplex

Adapter MM SC OM3 simplex

1,67 zł brutto1,36 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM SC OM4 simplex

Adapter MM SC OM4 simplex

1,57 zł brutto1,28 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter SM SC/APC simplex

Adapter SM SC/APC simplex

2,25 zł brutto1,83 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM SC OM2 duplex

Adapter MM SC OM2 duplex

2,72 zł brutto2,21 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM SC OM3 duplex

Adapter MM SC OM3 duplex

3,29 zł brutto2,67 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM SC OM4 duplex

Adapter MM SC OM4 duplex

3,14 zł brutto2,55 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter SM SC/APC duplex

Adapter SM SC/APC duplex

4,39 zł brutto3,57 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM LC OM2 duplex

Adapter MM LC OM2 duplex

5,30 zł brutto4,31 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM LC OM3 duplex

Adapter MM LC OM3 duplex

6,06 zł brutto4,93 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter MM LC OM4 duplex

Adapter MM LC OM4 duplex

4,39 zł brutto3,57 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter SM SC/PC simplex

Adapter SM SC/PC simplex

2,22 zł brutto1,80 zł netto
szt. Do koszyka