Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Okablowanie ŚWIATŁOWODOWE2 » Patchcordy
Nasze hity
Kontakt
  • t e l e c o m W O R L D
    ul. Puławska 31A
    20-051 Lublin
  • E-mail:biuro@telecomworld.pl
  • TelefonINFOLINIA 814 45 8000
  • Fax81 442 50 50
Producenci
Statystyka
  • Ilość produktów: 813
  • Ilość kategorii: 269
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 3
  • Sklep odwiedziło: 274096 klientów
  • Sklep działa od: 12-01-2015

Patchcordy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 1m

Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 1m

18,31 zł brutto14,89 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 2m

Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 2m

19,09 zł brutto15,52 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 3m

Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 3m

19,91 zł brutto16,19 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 5m

Patchcord FC/UPC-FC/UPC OS2 (9/125um) simplex 5m

21,55 zł brutto17,52 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 1m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 1m

33,52 zł brutto27,25 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 2m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 2m

34,87 zł brutto28,35 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 3m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 3m

36,17 zł brutto29,41 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 5m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) duplex 5m

38,90 zł brutto31,63 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 1m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 1m

20,10 zł brutto16,34 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 2m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 2m

20,93 zł brutto17,02 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 3m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 3m

21,71 zł brutto17,65 zł netto
szt. Do koszyka
Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 5m

Patchcord LC/APC-LC/APC OS2 (9/125um) simplex 5m

23,34 zł brutto18,98 zł netto
szt. Do koszyka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl